SOFFA, 1920/30-tal.

SOFFA, 1920/30-tal.
211189. SOFFA, 1920/30-tal.

Helstoppad rygg samt sits, grön textil, framfötter av snidat trä i form av lejontassar. Troligen senare klädsel. Bredd/längd 210, djup 76, höjd 76 cm.

Slitage på textil, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
211189. SOFFA, 1920/30-tal.

Slitage på textil, märken.

Antal besök: 2 707