ELSA CASTELLO. Gouache på papper, signerad, daterad, -72.

211045. ELSA CASTELLO. Gouache på papper, signerad, daterad, -72.

Mått 99,5 x 69 cm.

Vågigt blad, tejp vid ramens kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 99,5 x 69 cm.

Antal besök: 2 315