PABLO PICASSO. EFTER. PABLO PICASSO. Efter. Man med krage ("Man with Ruff"), signerad Picasso i trycket, Grav. Lith. MOURLOT IMP, färglitografi,1973, numrerad 981/2000, tryckt på Archespapper.

2109142. PABLO PICASSO. EFTER. PABLO PICASSO. Efter. Man med krage ("Man with Ruff"), signerad Picasso i trycket, Grav. Lith. MOURLOT IMP, färglitografi,1973, numrerad 981/2000, tryckt på Archespapper.

Bladmått ca 68x50 cm.

Mindre skrapmärke.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 68x50 cm.

Mindre skrapmärke.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 390