Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad CO Lagerström.
210722. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad CO Lagerström.
Ca. 45x54 cm.
Dukskada.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 45x54 cm.
Dukskada.
Gomér & Andersson Linköping
1 788