OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Grindslanten", olja på duk, kopia efter August Malmström, signerad Salomonzon 1923.

2107162. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Grindslanten", olja på duk, kopia efter August Malmström, signerad Salomonzon 1923.

Ca 55,5 x 81 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 55,5 x 81 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 5 147