SELE till ryggsäck, sameabete, daterad 1792.

2105169. SELE till ryggsäck, sameabete, daterad 1792.

Samt med bomärke och detaljer av horn.
Höjd 54 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm.

Slitage.

Antal besök: 545