CHRISTINA KNALL. Litografi, (blad), signerad och numrerad 13/165.

210421. CHRISTINA KNALL. Litografi, (blad), signerad och numrerad 13/165.

Bildmått ca 31 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 31 x 41 cm.

Antal besök: 3 152