TRÄGUBBAR, 2 st, signerade, 1900-tal.

210380. TRÄGUBBAR, 2 st, signerade, 1900-tal.

Målad dekor.

Höjd 20,5 - 21,5 cm.

Bruksslitage, nagg på hatt samt mindre flisor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad dekor.

Höjd 20,5 - 21,5 cm.

Antal besök: 630