PARTI BARBIE samt TILLBEHÖR, 1960-tal.

210316. PARTI BARBIE samt TILLBEHÖR, 1960-tal.

Div dockor och tillbehör.

Bruksslitage, skador, defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Div dockor och tillbehör.

Antal besök: 1 135