SKOSTÄLL, krom, jugendstil, 1900-tal.

2102914. SKOSTÄLL, krom, jugendstil, 1900-tal.

Längd ca. 83,5, bredd 23,5, höjd 24 cm.

Bruksslitage. Ytsmuts.

Tema

Tidlösa ting

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ytsmuts.

Tema

Tidlösa ting

Antal besök: 2 525