SAMEKNIVAR / LAPPKNIVAR 3 st.

SAMEKNIVAR / LAPPKNIVAR 3 st.
2097924. SAMEKNIVAR / LAPPKNIVAR 3 st.

längd inkl baljor 7 samt 28 cm
i den längre kniven sitter ytterliggare en minityrkniv i baljans skinndel.

Bruksslitage, graverad samt daterad på baljan, skada på skaft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 757