SALT- och PEPPARSTÖARE samt SUPKOPPAR, 5 delar, silver, bl.a. GAB, 1900-tal. Vikt 118 gram.

209774. SALT- och PEPPARSTÖARE samt SUPKOPPAR, 5 delar, silver, bl.a. GAB, 1900-tal. Vikt 118 gram.

Höjd 3,5 - 4,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3,5 - 4,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 557