BAJONETT, Första världskriget.

2092383. BAJONETT, Första världskriget.

signerad av företaget Waffenfabrik Neuhassen serienummer 86294.
Med olika stämplar.
45x10 cm.

Tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med olika stämplar.
45x10 cm.

Tecken på användning.

Antal besök: 1 035