KOFFERT , 1900-talets början.

KOFFERT , 1900-talets början.
209176. KOFFERT , 1900-talets början.

Längd 93 cm
Bredd 55 cm
Höjd 6 cm.

Saknar 1 lås, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 93 cm
Bredd 55 cm
Höjd 6 cm.

Saknar 1 lås, bruksslitage.

Antal besök: 1 144