CARLO KNUD HANSEN. Promenerande människor, olja på duk, signerad C K Hansen.

2090852. CARLO KNUD HANSEN. Promenerande människor, olja på duk, signerad C K Hansen.

Mått 51x61 cm.
Ramens motiv 70x81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 51x61 cm.
Ramens motiv 70x81 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 727