TOMTAR, 3 st, lergods och gips, Tyskland. 1900-tal.

208913. TOMTAR, 3 st, lergods och gips, Tyskland. 1900-tal.

Höjd 16 - 31 cm. Den största tomten är i gips.

Slitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Färgbortfall.

Antal besök: 1 307