VITVINSGLAS, 12 st, 1900-talets första del.

208648. VITVINSGLAS, 12 st, 1900-talets första del.

Fot i klart glas samt kupa i uranglas. Slipad dekor. Höjd 14 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 767