BORDSLAMPA, jugend, troligen Frankrike, sekelskiftet 1800. Signerad.

208115. BORDSLAMPA, jugend, troligen Frankrike, sekelskiftet 1800. Signerad.

Brons och marmor. Kvinna med pilbåge samt bladverk. Sockel i vit marmor. Otydlig signering.

Höjd 42,5 cm.

Bruksslitage, Lösa bladdelar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42,5 cm.

Bruksslitage, Lösa bladdelar.

Antal besök: 2 895