PALL, trä med plyschklädsel, 1960-tal.

207916. PALL, trä med plyschklädsel, 1960-tal.

Förvaring i sitsen, röd plyschklädsel.

Höjd 38 cm, diameter 42 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm, diameter 42 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 808