10 st kaffekoppar, höjd 6 cm.
11 st kaffefat, diameter 12 cm.
12 st assietter, diameter 18 cm.
1 st uppläggningsfat, mått 19,5 x 19,5 cm.
1 st vas, höjd 20,5 cm.
1 st gräddkanna, höjd 7,5 cm.
1 st kaffekanna 22,5 cm.
2 st lövfat, diameter 9 cm.
Obetydligt bruksslitage, gräddkanna med nagg vid pipen.
10 st kaffekoppar, höjd 6 cm.
1 st vas, höjd 20,5 cm.
1 st gräddkanna, höjd 7,5 cm.
1 st kaffekanna 22,5 cm.
2 st lövfat, diameter 9 cm.