KAMERA, Leica IIIA, 1939.

KAMERA, Leica IIIA, 1939.
2077517. KAMERA, Leica IIIA, 1939.

Tillverkningsnr: 315142.
Objektiv: Leitz Elmar f=5cm 1:35.

Originalfodral, manual från 1951, Leica fotografie 1951 medföljer.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Fodral med lagning.

Servicekvitto från Kamera Service Center 2015.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkningsnr: 315142.

Antal besök: 1 162