TRÖJA, Busnel, Frankrike, sent 1900-tal.

2076960. TRÖJA, Busnel, Frankrike, sent 1900-tal.

Storlek troligen 44/46.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek troligen 44/46.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 542