GIRAFF, porslin, Lomonosov, USSR. 1900-tal.

207349. GIRAFF, porslin, Lomonosov, USSR. 1900-tal.

Höjd 29,2, längd 20 cm.

Smätte bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29,2, längd 20 cm.

Smätte bruksslitage.

Antal besök: 7 204