Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Orientaliskt
FAT, ett par, porslin, Qian Long, Kina. 1900-tal.
207201. FAT, ett par, porslin, Qian Long, Kina. 1900-tal.
Diameter 26 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 26 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
652