Stadsauktion Sundsvall
Belysning & Lampor
Övrig belysning
LAMPETTER, ett par, teak och glas, 1950/60-tal.
207150. LAMPETTER, ett par, teak och glas, 1950/60-tal.
Höjd 28 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 28 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
6 122