Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
FRED LUNDGREN. Olja på duk, signerad.
207133. FRED LUNDGREN. Olja på duk, signerad.
Mått 60 x 72.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 60 x 72.
Stadsauktion Sundsvall
1 680