MATBORD, teak, Peter Hvidt och Orla Mølgaard-Nielsen, Søborg Møbler, Danmark, 1950/1960-tal.

207035. MATBORD, teak, Peter Hvidt och Orla Mølgaard-Nielsen, Søborg Møbler, Danmark, 1950/1960-tal.

Teak. Extra skiva. Ca. total längd 246 cm, bredd 85, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 401