SPELBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

206983. SPELBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

Brickmärkt Made in Spain. Rutinläggningar, metallbeslag, uppfällbar skiva klädd i grön textil. Längd 89, bredd 42+42, höjd 76 cm.

Bruksslitage. Mindre märken och repor. Smutsfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 644