SKYLTDOCKA, 1920-tal.

SKYLTDOCKA, 1920-tal.
2069640. SKYLTDOCKA, 1920-tal.

Konstmassa. Höjd ca 150 cm.

Sprickor. Skador. Färgskiftningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konstmassa. Höjd ca 150 cm.

Antal besök: 1 073