TOMTE, papier mache, 1900-tal.

2066319. TOMTE, papier mache, 1900-tal.

Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 552