ESAIAS THORÉN. Komposition med ansikten, färglitografi, signerad och numrerad 11/260.

206499. ESAIAS THORÉN. Komposition med ansikten, färglitografi, signerad och numrerad 11/260.

Daterad -59, ca 35 x 61 cm.

Fuktskador, ej examinerad ur ram.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -59, ca 35 x 61 cm.

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 1 083