PIPSTÄLL, trä, 1800-tal.

PIPSTÄLL, trä, 1800-tal.
2059577. PIPSTÄLL, trä, 1800-tal.

Med en draglåda, höjd 70 cm.

Slitage, torrspricka förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med en draglåda, höjd 70 cm.

Antal besök: 590