PARTI RÖD RUBIN, 8 delar, flintgods, skål, assietter, ljusstake, 1940-tal.

205657. PARTI RÖD RUBIN, 8 delar, flintgods, skål, assietter, ljusstake, 1940-tal.

Skål, höjd 7, diameter 26 cm.
6 st, assietter, diameter 18,5 cm.
Ljusstake, diameter 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, höjd 7, diameter 26 cm.
Ljusstake, diameter 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 593