BORDSLAMPA, glas och smide, troligen Flygfors, 1970-tal.

205398. BORDSLAMPA, glas och smide, troligen Flygfors, 1970-tal.

Ställning i smide. Höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 975