EDVIN OLLERS. Sydländskt landskap med hus. Olja på duk, signerad och daterad 57.

205254. EDVIN OLLERS. Sydländskt landskap med hus. Olja på duk, signerad och daterad 57.

Uppklistrad på pannå. 45x37 cm.

Smärre repor och fläckar.

Edvin Ollers (1888–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor och fläckar.

Edvin Ollers (1888–1959)

Antal besök: 692