CALVIN WALLER BURNETT. Kvinnor, olja på duk, signerad Burnett.

2051182. CALVIN WALLER BURNETT. Kvinnor, olja på duk, signerad Burnett.

63 x 54 cm.

Småskador på duken.

63 x 54 cm.

Småskador på duken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T22 - Tavlor 22
Antal besök: 78