Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
CALVIN WALLER BURNETT. Kvinnor, olja på duk, signerad Burnett.
2051182. CALVIN WALLER BURNETT. Kvinnor, olja på duk, signerad Burnett.
63 x 54 cm.
Småskador på duken.
Gör en kostnadsfri värdering!
63 x 54 cm.
Småskador på duken.
Helsingborgs Auktionskammare
866