BÄNK / EXTRASÄNG, ek, 1910/20-tal.

205070. BÄNK / EXTRASÄNG, ek, 1910/20-tal.

Längd 85,5, bredd 37, höjd 48 cm.
Säng ca 190 cm.

Bruksslitage. Defekt utfällningsmekanism.

Gör en kostnadsfri värdering!

Säng ca 190 cm.

Antal besök: 1 373