(643) KUHKRI, nepalesk?.

(643) KUHKRI, nepalesk?.
204842. (643) KUHKRI, nepalesk?.

. Klinglängd ca 34 cm, träfäste med snideri, läderklädd balja.

Skador och slitage på baljan, spricka i skaftet, fläckar på klingan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 685