ARMBAND och RING, 18k guld, pärlor och ca. 0,04 ct diamanter, 1900-tal. Vikt 13 gram.

204590. ARMBAND och RING, 18k guld, pärlor och ca. 0,04 ct diamanter, 1900-tal. Vikt 13 gram.

Armband 21 cm, stavlänkar och 8 pärlor, vikt 10 gram,
Ring storlek 18 mm, 3 odlade pärlor och 5 diameter ca. 0,04 carat. Vikt 3 gram.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 869