FÖRSTÄRKARE, JVC NIVICO, modell 5020U, 1900-talets andra hälft.

2044274. FÖRSTÄRKARE, JVC NIVICO, modell 5020U, 1900-talets andra hälft.

Steroförstärkare med radio.
Längd 53 cm
Djup 35 cm.

Normalt bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Steroförstärkare med radio.
Längd 53 cm
Djup 35 cm.

Antal besök: 1 197