GRETA GERELL. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Gerell Hammarö 1937.

2041918. GRETA GERELL. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Gerell Hammarö 1937.

62 x 50 cm.

Greta Gerell (1898–1982)

62 x 50 cm.

Greta Gerell (1898–1982)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S1 - Showroom 1
Antal besök: 446