SIDEBOARD, teak på metallben.

2041824. SIDEBOARD, teak på metallben.

Skjutdörrar. Längd 164, bredd 45, höjd 70,5 cm.

Slitage, skador och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador och sprickor.

Antal besök: 1 824