SIDEBOARD, teak på metallben.

2041824. SIDEBOARD, teak på metallben.

Skjutdörrar. Längd 164, bredd 45, höjd 70,5 cm.

Slitage, skador och sprickor.

Slitage, skador och sprickor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 1 356