SKÅLAR, 3 st, kristall, slipad dekor, 18/1900-tal.

204126. SKÅLAR, 3 st, kristall, slipad dekor, 18/1900-tal.

Höjd 11,2 - 12 cm. Diameter 21- 23 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på gröna skålens övre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 430