BORDSUPPSATS / SKÅL, glas och nysilver, rokokostil, 1800-tal.

204115. BORDSUPPSATS / SKÅL, glas och nysilver, rokokostil, 1800-tal.

Slipad och graverad dekor.

Höjd 25, diameter 27 cm.

Bruksslitage, mörknat silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipad och graverad dekor.

Höjd 25, diameter 27 cm.

Bruksslitage, mörknat silver.

Antal besök: 988