BENGT ÅBERG. "Sommarträd", olja på duk, signerad.

2035331. BENGT ÅBERG. "Sommarträd", olja på duk, signerad.

Bildmått 46 x 38 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Bildmått 46 x 38 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Entrégolv
Antal besök: 495