FICKUR, 14k guld, "Bore", 18/1900-tal.

203354. FICKUR, 14k guld, "Bore", 18/1900-tal.

Liten sekundvisare, diameter 48,5 mm. Vikt 68 gram.

Slitage. Repor. Liten buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor. Liten buckla.

Antal besök: 3 559