GLASFÖREMÅL, 3 delar, Boda, Elme samt Kosta, 1900-tal.

203179. GLASFÖREMÅL, 3 delar, Boda, Elme samt Kosta, 1900-tal.

Höjd 5,5 - 12 cm.
Vas, Edvin Ollers, Elme.
Ägg, Monica Backström, Boda.
Skål, Göran Wärff, Kosta.

Skål med smärre nagg.
Smärre produktionsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,5 - 12 cm.
Vas, Edvin Ollers, Elme.
Ägg, Monica Backström, Boda.
Skål, Göran Wärff, Kosta.

Skål med smärre nagg.
Smärre produktionsdefekter.

Antal besök: 765