OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustbild med segelbåtar, akvarell, signerad E Taube.

2028969. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustbild med segelbåtar, akvarell, signerad E Taube.

14 x 23 cm.

ej examinerad ur ram.

14 x 23 cm.

ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 479