MORMORSUR, 2 st, silver, Cylindre, 1800-talets andra halva.

202851. MORMORSUR, 2 st, silver, Cylindre, 1800-talets andra halva.

Diameter 38 respektive 40 mm. Vikt 37 respektive 40 gram.

En nyckel medföljer.

Slitage. En bygel saknas på det ena uret. Hårstråsprickor på urtavlorna. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

En nyckel medföljer.

Antal besök: 579