Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
YNGVE STEEN. Komposition med fåglar, olja på duk, signerad.
2028232. YNGVE STEEN. Komposition med fåglar, olja på duk, signerad.
170 x 105 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
170 x 105 cm.
Göteborgs Auktionsverk
680